Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Bluze e shkurter blu dhe jeshile

ALE - Bluze e shkurter blu dhe jeshile

SKU: 8916493

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjdh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e shkurter.

Blu dhe jeshile. 

Kombinohet me pantallona.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota