Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze bezhe dhe e zeze me lidhje

ALE - Bluze bezhe dhe e zeze me lidhje

SKU: 8918809

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

Bezhe dhe e zeze.

Me lidhje.

Materiali.

70% Viskoze.

30% Najlon.

Shihni detajet e plota