Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pulover gjysem golf jeshile dhe gri

ALE - Pulover gjysem golf jeshile dhe gri

SKU: 8P21222

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyen

Pulover gjysem golf.

Jeshile dhe gri.

Materiali.

74% Najlon.

22% Poliester.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota