Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze golf jeshile dhe e zeze

ALE - Bluze golf jeshile dhe e zeze

SKU: 8P21204

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze golf jeshile dhe e zeze.

Materiali.

50% Viskoze.

28% Poliester.

22% Najlon.

Shihni detajet e plota