Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Bluze jeshile dhe bezhe me menge te gjata

ALE - Bluze jeshile dhe bezhe me menge te gjata

SKU: 8P21148

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze jeshile dhe bezhe.

Me menge te gjata.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Najlon.

Shihni detajet e plota