Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze, kanatjere mente dhe e bardhe zhapone

ALE - Bluze, kanatjere mente dhe e bardhe zhapone

SKU: 8918862

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Kanatjere.

Mente dhe e bardhe.

Zhapone.

Me jake V.

Materiali.

100% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota