Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Bluze pambuku blu dhe e bardhe

ALE - Bluze pambuku blu dhe e bardhe

SKU: 8918450

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

Blu dhe e bardhe.

E lirshme.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota