Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze pambuku gri dhe e zeze

ALE - Bluze pambuku gri dhe e zeze

SKU: 8918448

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

E lirshme.

Gri dhe e zeze.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota