Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Bluze pambuku bezhe dhe e zeze

ALE - Bluze pambuku bezhe dhe e zeze

SKU: 81414203

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze pambuku.

Ne ngjyre bezhe.

Materiali.

70% Pambuk.

30% Modal.

Shihni detajet e plota