Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Bluze pa menge ngjyre bezhe me printe te zeza dhe me kopsa perpara

ALE - Bluze pa menge ngjyre bezhe me printe te zeza dhe me kopsa perpara

SKU: 8919608

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Pa menge.

Bezhe.

Me printe te zeza.

Zhapone.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota