Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ALE - Cante e zeze dhe vishnje

ALE - Cante e zeze dhe vishnje

SKU: 8T21305

Çmimi i rregullt 4,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante e zeze dhe vishnje.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota