Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Fund trecereksh bezhe dhe i zi

ALE - Fund trecereksh bezhe dhe i zi

SKU: 8918808

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund trecereksh.

Bezhe dhe i zi.

Me xhepa.

Materiali.

70% Viskoze.

30% Najlon.

Shihni detajet e plota