Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Fund trecereksh roze dhe i zi

ALE - Fund trecereksh roze dhe i zi

SKU: 8918912

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fund trecereksh.

Roze dhe i zi.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota