Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ALE - Fustan blu trecereksh carje ne ane dhe me menge te shkurta

ALE - Fustan blu trecereksh carje ne ane dhe me menge te shkurta

SKU: 8919097

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan trecereksh.

Ngjure blu.

Me carje ne ane.

Me menge te shkurta.

Materiali.

100% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota