Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Fustan i gjate me zhapone i bardhe me printe dhe detaje te zeza

ALE - Fustan i gjate me zhapone i bardhe me printe dhe detaje te zeza

SKU: 81035884

Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 16,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan.

I gjate.

Me zhapone.

I bardhe.

Me printe te zeza.

Me detaje te zeza.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota