Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Fustan i shkurter me kopsa ne dy ngjyra

ALE - Fustan i shkurter me kopsa ne dy ngjyra

SKU: 8916330

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgidh Masen
Size

Fustan i shkurter.

Portokalli dhe blu.

Me kopsa

Me rrip .

Materiali.

100% Pambuk

Shihni detajet e plota