Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ALE - Fustan i kuq dhe i zi me menge te gjata

ALE - Fustan i kuq dhe i zi me menge te gjata

SKU: 8P21145

Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh ngjyren

Fustan me menge te gjata.

Ne ngjyre te zeze dhe te kuqe.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Najlon.

Shihni detajet e plota