Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Fustan viskoze i gjate me rripa jeshil me detaj te bardhe dhe me carje ne ane

ALE - Fustan viskoze i gjate me rripa jeshil me detaj te bardhe dhe me carje ne ane

SKU: 81259885

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan i gjate.

Me rripa.

Me shpinen jashte.

Jeshil.

Me detaj te bardhe.

Me te care ne ane.

Materiali.

75% Viskoze.

25% Lino.

Shihni detajet e plota