Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Fustan me lidhje bojqielli dhe i verdhe

ALE - Fustan me lidhje bojqielli dhe i verdhe

SKU: 8916489

Çmimi i rregullt 5,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan veror me lidhje .

Bojqielli dhe i verdhe

Materiali 1

100% Viskoze

Shihni detajet e plota