Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Fustan roze dhe i zi me lidhje

ALE - Fustan roze dhe i zi me lidhje

SKU: 8918493

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan trecereksh.

Roze dhe i zi.

Me rripa.

Me lidhje.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota