Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Fustan veror ne dy ngjyra

ALE - Fustan veror ne dy ngjyra

SKU: 8916333

Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 14,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan  me menge te lirshme.

I verdhe dhe i bardhe 

Materiali.

100% Pambuk

Shihni detajet e plota