Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Fustan veror trecereksh i bardhe me printe blu me rripa dhe llastik ne shpine

ALE - Fustan veror trecereksh i bardhe me printe blu me rripa dhe llastik ne shpine

SKU: 8919100

Çmimi i rregullt 10,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 14,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Me rripa.

Trecereksh.

I bardhe me printe blu.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota