Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Golf deve jeshil dhe i zi

ALE - Golf deve jeshil dhe i zi

SKU: 8P18980G

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Golf deve.

Jeshil dhe i zi.

Materiali.

50% Viskoze.

22% Najlon.

28% Poliester.

Shihni detajet e plota