Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Jelek lino jeshil dhe bezhe

ALE - Jelek lino jeshil dhe bezhe

SKU: 8918908

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Jelek bezhe dhe jeshil.

Me shtrengim nga pas.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota