Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Jelek lino jeshil dhe bezhe

ALE - Jelek lino jeshil dhe bezhe

SKU: 8918443

Çmimi i rregullt 10,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Jelek i gjate.

Jeshil dhe bezhe.

Materiali.

100% Lino.

 

Shihni detajet e plota