Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Jelek portokalli dhe gri

ALE - Jelek portokalli dhe gri

SKU: 8918431

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek portokalli dhe gri.

Materiali.

71% Poliester.

25% Viskoze.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota