Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Jumpsuit i lirshem ne dy ngjyra

ALE - Jumpsuit i lirshem ne dy ngjyra

SKU: 81099064

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jumpsuit i lirshem.

I zi dhe jeshil.

Materiali .

100% Viskoze

Shihni detajet e plota