Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - Kantjere e bardhe dhe e zeze me tyl

ALE - Kantjere e bardhe dhe e zeze me tyl

SKU: 82887245

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kanatjere me tyl.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

96% Poliester.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota