Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pallto bezhe dhe e zeze me kapuc

ALE - Pallto bezhe dhe e zeze me kapuc

SKU: 8917755

Çmimi i rregullt 9,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 19,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pallto me kapuc.

Bezhe dhe e zeze.

Materiali.

20% Lesh.

80% Poliester.

Shihni detajet e plota