Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - Pantallon i gjere i verdhe dhe blu

ALE - Pantallon i gjere i verdhe dhe blu

SKU: 8916498

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i gjere.

Me xhepa.

Me lidhje ne bel.

Ngjyre e verdhe dhe blu.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota