Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Pantallon i lirshem blu dhe i zi

ALE - Pantallon i lirshem blu dhe i zi

SKU: 8916897

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona i lirshem.

Blu dhe i zi.

Me llastik te beli.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota