Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Pantallon jeshil dhe i zi i lirshem

ALE - Pantallon jeshil dhe i zi i lirshem

SKU: 8916896

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon jeshil dhe i zi.

I lirshem.

Me rrip.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota