Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Pantallon veludh dimeror

ALE - Pantallon veludh dimeror

SKU: 8915298

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren
Pantallon veludh në dy ngjyra ,vanilje dhe të zezë.
Shihni detajet e plota