Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pantallona te lirshme blu dhe jeshile

ALE - Pantallona te lirshme blu dhe jeshile

SKU: 8916494

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona stil i lirshem.

Blu dhe jeshile.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota