Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ALE - Pantallona xhins te gjata te gjera me llastik dhe lidhje ne bel

ALE - Pantallona xhins te gjata te gjera me llastik dhe lidhje ne bel

SKU: 81253038

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallona xhins.

Blu.

Me lidhje ne bel.

Me llastik ne bel mbrapa.

Te gjata.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota