Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ALE - Pantallona xhins trecerekshe blu me llastik dhe lidhje ne bel

ALE - Pantallona xhins trecerekshe blu me llastik dhe lidhje ne bel

SKU: 8918756

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallona xhins.

Trecerekshe.

Blu.

Me llastik ne bel nga mbrapa.

Me rrip ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota