Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - Pulover e lirshme e zeze, e bardhe dhe mustarde

ALE - Pulover e lirshme e zeze, e bardhe dhe mustarde

SKU: 8P19386E

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Color
Size

Pulover e bardhe, e zeze dhe mustarde.

E lirshme.

50% Viskoze.

28% Poliester.

22% Najlon.

Shihni detajet e plota