Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Pulover në dy ngjyra, blu dhe jeshile

ALE - Pulover në dy ngjyra, blu dhe jeshile

SKU: 8p20465

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Size
Color

Pulover blu dhe jeshile, e lirshme, me golf. 

Shihni detajet e plota