Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

ALE - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

SKU: 8916589

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e zeze dhe e bardhe.

Bluze me carje anash.

Me shkrim.

Materiali.

100% Pambuke.

Shihni detajet e plota