Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - T-shirt me lidhje ne dy ngjyra, jeshile dhe bezhë

ALE - T-shirt me lidhje ne dy ngjyra, jeshile dhe bezhë

SKU: 8916594

Çmimi i rregullt 2,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

T-shirt me lidhje.

Ne ngjyre bezhe dhe jeshile.

Me dizanj.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota