Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ALE - Xhaketë lëkure në dy ngjyra, blu dhe të zezë.

ALE - Xhaketë lëkure në dy ngjyra, blu dhe të zezë.

SKU: 8916208

Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete blu.

Xhakete e zeze.

Xhakete lekure.

Xhakete me zingjir anash.

Materiali.

60% Polyurethane.

40% Viscose.

 

Shihni detajet e plota