Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

ALE- Xhakete lekure ne dy ngjyra

ALE- Xhakete lekure ne dy ngjyra

SKU: 8916209

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh ngjyren

Xhakete lekure.

Xhakete jeshile dhe e zeze.

Xhakete me zingjir anash.

Materiale.

60% Polyurethane.

40% Viscose.

Shihni detajet e plota