Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - Xhup bezhe dhe i zi me rrip ne mes

ALE - Xhup bezhe dhe i zi me rrip ne mes

SKU: 8917524

Çmimi i rregullt 9,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 19,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup bezhe dhe i zi.

Me rrip ne mes.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota