Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

Attrativo - Jumpsuit me vija dhe lule

Attrativo - Jumpsuit me vija dhe lule

SKU: 91357030

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Color

Jumpsuit me vija dhe lule.

Materiali.

100% Viscose.

 

Shihni detajet e plota