Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo- Fustan i zi dhe i verdhe gjate me kopsa

attrattivo- Fustan i zi dhe i verdhe gjate me kopsa

SKU: 9916269

Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 14,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i gjate.

Me kopsa.

Me xhepa.

Ngjyre e zeze dhe e verdhe.

Materiali.

55% Lino.

45% Viscose.

Shihni detajet e plota