Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze bazike e verdhe, jeshile dhe e zeze

attrattivo - Bluze bazike e verdhe, jeshile dhe e zeze

SKU: 9p20352

Çmimi i rregullt 4,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Masa
Ngjyra

Bluze bazike nje ngjyreshe.

Praktike per cdo kombinim.

Materiali.

52% Viskoze.

32% Modale.

8% Elastane.

5% Pambuk.

Shihni detajet e plota