Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Bluze-body e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze-body e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918880

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze-body.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

90% Najlon.

10% Elastane.

Shihni detajet e plota