Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Bluze, crop e zeze me shpine jashtre dhe detaje te qendisura bezhe

attrattivo - Bluze, crop e zeze me shpine jashtre dhe detaje te qendisura bezhe

SKU: 9919150

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze.

Crop i zi.

Me shpinen jashte.

Me qendisje bezhe.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota