Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918878

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

90% Najlon.

10% Elastane.

Shihni detajet e plota