Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Bluze njengjyreshe ne tre ngjyra te ndryshme

attrattivo - Bluze njengjyreshe ne tre ngjyra te ndryshme

SKU: 9909368

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e bardhe,e kuqe dhe jeshile.

Njengjyreshe.

Pranverore.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota